Recital wybitnego pianisty jazzowego Artura Dutkiewicza

Dużym wydarzeniem artystycznym minionej niedzieli 10 czerwca 2018. w auli bialskiego AWF w Białej Podlaskiej był recital wybitnego pianisty jazzowego Artura Dutkiewicza- finalisty prestiżowego Konkursu Jazzowego im. Theloniousa Monka w Waszyngtonie. Podczas koncertu można było usłyszeć kompozycje własne pianisty, czyli Mazurki, w których dokonano połączenia muzyki ludowej z jazzową i klasyczną, a także utwory I.J. Paderewskiego, czy też Czesława Niemena, które zabrzmiały przepięknie i bardzo oryginalnie. Publiczność koncertem była zauroczona, czego wyrazem była kilkukrotna owacja na stojąco.

Recital odbył się z okazji 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości i został dofinansowany z funduszy Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Artysta przyjechał na zaproszenie prezesa Bialskopodlaskiego Stowarzyszenia Jazzowego Jarosława Michaluka , które było organizatorem wydarzenia.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza