“Skrzypek na dachu” a na ziemi ogromny aplauz bialskiej publiczności.

Musical z muzyką na żywo w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Białej Podlaskiej wywołał ogromne zainteresowanie bialczan .Dyrektorem artystycznym przedsięwzięcia jest Waldemar Robak a zaprezentowano fragmenty musicalu “Skrzypek na dachu”

Najpiękniejsze momenty słynnego musicalu wybrzmiały w klimatycznej aurze Parku Radziwiłłowskiego. Przed sceną słuchaliśmy orkiestry pod batutą dyrektora szkoły, a na scenie chór i aktorzy, którzy wcielili się w główne role. Młodych artystów wspierał zawodowiec – Łukasz Wroński, odpowiadający za przygotowanie wokalne.
Choreografię przygotowała Magdalena Osmulska, stroje Małgorzata Maciejewska. Opieka nad chórem Alicja Torba, natomiast reżyserią całości zajęła się Ewa Iżykowska-Lipińska.

Musical “Skrzypek na dachu” to arcydzieło gatunku. Po premierze w 1964 roku, która na Broadway’u odniosła olbrzymi sukces, grany jest z wielkim powodzeniem na scenach całego świata.

Czy tak samo będzie i w tym przypadku ?:) Publiczność już domaga się kolejnych występów Mistrza Robaka i jego zdolnych podopiecznych.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza