Urlop można już spędzić na odkrytym basenie przy bialskiej PSW

Zapowiadany przez rektora PSW Józefa Bergiera kompleks odkrytych pływalni od poniedziałku 16 lipca już funkcjonuje. Na uroczystym otwarciu obiektu wstęgę przecinali m.in. wykonawcy, prezydenci miasta oraz rektor Józef Bergier, który po części oficjalnej wskoczył do basenu.

Obiekt ma służyć do realizacji zajęć na takich kierunkach jak ratownictwo medyczne, bezpieczeństwo narodowe czy turystyka i rekreacja. – Ale także jako miejsce wypoczynku w okresie letnim dla mieszkańców miasta i okolic.

Na miejscu miłośnicy kąpieli mają do dyspozycji natryski, leżaki oraz … piasek prosto z nadmorskiej Łeby. Na miejscu nad bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani ratownicy.

Otwarty w poniedziałek obiekt uzupełnia powstały w ciągu ostatnich lat kompleks uczelni zawierający m.in. dom studenta oraz kameralny stadion.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza