Już wiem że istnieje tu i teraz – Danuta Koszołko wieczór autorski

W nowej bialskiej galerii Cztery Pokoje 20 lipca odbyło się spotkanie autorskie bialczanki Danuty Koszołko. Do tej pory znaliśmy ją z twórczoci malarskiej. Tym razem zgromadzona publiczność miała okazję zapoznać się z krótkimi formami poetyckimi. Na ścianach galerii na ten jeden wieczór zawisły obrazy autorki. Wiersze Pani Danuty zaprezentowali jej przyjaciele i zaproszeni goście a wśród nich: Grażyna Czech – właścicielka galerii Art Styl, Adam Korszun – malarz, aktor, Barbara Bursztynowicz – znana i lubiana aktorka filmowa i teatralna.

Daria Galant – polska pisarka, poetka, dramatopisarka, reżyser w kilku słowach odniosła się do twórczości poetyckiej autorki – to ogromny ładunek emocji, to coś więcej niż poezja to sztuka interdyscyplinarna.

Trudno będzie się zapoznać z wierszami, ponieważ formalnie nie zostały wydane. Pojedyńcze egzemplarze „kartek z wierszami”, pisane ręcznie przez autorkę można było uzyskać od poetki na spotkaniu – jednak, jak sama stwierdziła – nie jest w stanie przepisać ręcznie większej liczby egzemplarzy. Taka jest też jej koncepcja artystyczna, ma to być bardzo osobiste, naznaczone osobowością autorki wydawnictwo.

Niech żałują ci których nie było.

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza