Michał Litwiniuk kandyduje na prezydenta Białej Podlaskiej

Michał Litwiniuk z PO został kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Białej Podlaskiej. – To wspólny kandydat PO, SLD, PSL, Nowoczesnej i Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych.

Michał Litwiniuk jest aktualnie zastępcą prezydenta Dariusza Stefaniuka z PiS.

Zapraszamy na zapis video z konferencji wyborczej Koalicji Obywatelskiej, gdzie zaprezentowano kandydatów do rady miasta i sejmiku województwa lubelskiego oraz przedstawiono główne cele do realizacji których będzie dążyć koalicja i jej kandydat.

Litwiniuk w październiku w szczytowym czasie kampanii chce zwrócić się w urzędzie miasta o urlop bezpłatny.

Swój start w wyborach ogłosił już także Dariusz Stefaniuk (PiS).

2 komentarze dla “Michał Litwiniuk kandyduje na prezydenta Białej Podlaskiej”

  1. Mieszkaniec

    Bezpłatny urlop to jakaś kpina. Stefaniuk jako bezpośredni rywal a obecnie zwierzchnik Litwiniuka był by idiotą gdyby mu go przyznał. Jaki kandydat na prezydenta takie durne pomysły. Proszę robić kampanie wyborczą po godzinach pracy.

  2. MAREK

    Panie Michale niech Pan wygra jest Pan szczery a nie jak konkurent który zasłynął aferami i wpadkami kłamstwem to ta opcja szczycąca się prawem????? i spa??????? dla siebie .Pozdrawiam Marek .

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza