Jestem dumny z niepodległości. Historia Polski na kółkach.

Projekt powstał z potrzeby serca. Takie wydarzenie jak 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę zdarza się tylko raz i w ten sposób chcieliśmy – mówi Tadeusz Kociuk, szef bialskiej firmy transportowej – podkreślić wagę tego wydarzenia. To dzieło wielu ludzi na codzień pracujących w firmie pana Tadeusza. Obrazy i hasła które znajdują się na ciężarówce i naczepie to taki ważny wycinek naszej historii w pigułce. Przód pojazdu to dedykacja na 100 lecie niepodległości, następnie Bitwa Warszawska – jedna z ważniejszych bitew w naszej historii, Odsiecz Wiedeńska podczas której polska broni Eurtopę przed nawałnicą muzułmańską, następny jest Hołd Pruski a z drugiej strony mamy Bitwę pod Pskowem i na koniec Hołd Ruski.

To jedyny samochód z 200 pracujących w firmie, i nie jest komercyjnym projektem. Ma to być mobilna lekcja historia, podkreślająca wielkość i dumę z naszej historii i naszego państwa. Samochód będzie się prezentował na pokazach, wystawach a młodzi, rozpoczynający pracę kierowcy będą tym pojazdem w ramach szkoleń, podnosić swoje zawodowe kwalifikacje.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza