Rezerwy płockiej Wisły bez szans w Białej Podlaskiej Wygrana 36:25

Kolejne zwycięstwo zapisali na swoim koncie piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska. W meczu 7. kolejki I ligi grupy C podopieczni Dmitrija Tichonia rozprawili się z Orlen Wisłą II Płock, wygrywając zdecydowanie 36:25. Od początku spotkania szczypiorniści z Białej Podlaskiej budowali przewagę nad gośćmi z Płocka. Po skutecznym rzucie Karola Małeckiego oddanym w 12. minucie gospodarze prowadzili 7:4. Kolejne fragmenty tego starcia potwierdziły dobrą dyspozycję bialczan, gdyż w 19. minucie meczu przewaga akademików wzrosła do siedmiu trafień. Seria pięciu bramek rzuconych z rzędu w ostatnich minutach pierwszej części spotkania sprawiła, że na przerwę zawodnicy z Białej Podlaskiej schodzili prowadząc 19:9. Dzięki wyraźnej przewadze druga połowa była dużo spokojniejsza. Gospodarze kontrolowali, to co dzieje się na parkiecie i utrzymywali bezpieczną różnicę bramkową. Ostatecznie rezerwy aktualnych wicemistrzów Polski wrócili na Mazowsze z bagażem jedenastu trafień. Najskuteczniejszym zawodnikiem AZS-u AWF Biała Podlaska w spotkaniu z Orlen Wisłą II Płock był Bartosz Ziółkowski. Skrzydłowy pokonał bramkarzy zespołu z Płocka siedem razy.

AZS AWF Biała Podlaska – Orlen Wisła II Płock 36:25 (19:9)

AZS AWF: Adamiuk, Kozłowski, Sętowski – Ziółkowski 7, Małecki 5, Bekisz 5, Banaś 4, Urbaniak 4, Valyntsau 3, Maksymczuk 2, Kruchkou 2, Stefaniec 2, Łazarczyk 1, Niedzielenko 1, Nowicki.

Orlen: Rybicki, Kujawa – Rupp 9, Fuksiński 5, Pedryc 4, Mierzwicki 1, Janiszewski 1, Ziółkowski 1, Fabianowicz 1, Czapliński 1, Brzeziński 1, Glinka 1, Jankowski, Ziemiński, Dybiec, Lemanowicz.

https://lubsport.pl/azs-awf-biala-pod…

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza