Cross u Radziwiłłów zakończył sezon Klubu Biegacza “Biała Biega”

„Cross u Radziwiłłów” to cykliczna i zarazem ostatnia impreza w 2018 roku z bogatego w wydarzenia sezonu Klubu Biegacza „Biała Biega”. To 6 km po Parku Radziwiłłowskim, miejscu szczególnym w Białej Podlaskiej – trasa trudna, z wieloma podbiegami na miękkim podłożu, w otoczeniu historycznym, pięknie odrestaurowanym.

Około 100 osób w sobotnie popołudnie wzięło udział w biegu głównym, 15 osób w konkurencji biegowej o Puchar Starszego Cechu i 30 osób w Nordic Walking. Wszyscy zawodnicy ukończyli swoje konkurencje. Na imprezie pojawili się biegacze z Warszawy, Siedlec, Międzyrzeca i pobliskiego Brześcia, oczywiście nie zabrakło uczestników z Białej Podlaskiej.

Sezon Klubu Biegacza był bardzo bogaty: Piknik Rodzinny w którym uczestniczyło około 1000 biegaczy, Bieg Nocny na bialskim lotnisku z udziałem około 600 osób + kilka imprez charytatywnych . Uczestników naszych imprez i miłośników biegania jest coraz więcej, to m.innymi efekt działań Bialskiego Klubu Biegacza “Biała Biega”

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza