Gala Luksusowej Marki Roku 2018 w Janowie Podlaskim

Jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata. Jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka, wręczana luksusowym firmom, produktom i usługom na całym świecie. Wyjątkowa okazja do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Po raz kolejny Gala „Luksusowa Marka Roku 2018” odbyła się dniach 23–25 listopada 2018 w luksusowym i prestiżowym hotelu „Zamek Biskupi” w Janowie Podlaskim. Również po raz kolejny przez cały weekend odbywały się Targi Luksusu, których zwieńczeniem było przyznanie statuetek podczas uroczystej Gali w sobotę 24 listopada. Przez te kilka dni partnerzy wydarzenia oraz laureaci prestiżowej nagrody, mogli prezentować swoją firmę, usługi i produkty. Mieli możliwość nawiązania cennych kontaktów z pozostałymi uczestnikami Gali oraz gośćmi wydarzenia – ludźmi ze świata biznesu, show-biznesu i mediów.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza