Posłanki PO wzywają do ujawnienie audytu janowskiej stadniny.

Słowo “odmowa” przyświecało wizycie Doroty Niedzieli, Joanny Muchy, Joann Kluzik-Rostkowskiej oraz Stanisława Żmijana, posłów PO w stadninie koni w Janowie Podlaskim

Poselska interwencja związana była m.in. z dostępem do raportu z audytu. Posłowie zdecydowali się na interwencję, bo jak stwierdzili, interpelacje poselskie nie przyniosły odpowiedzi na pytania o sytuację finansową spółki, która miałaby być w złej kondycji.
Posłowie Platformy Obywatelskiej podczas poselskiej interwencji nie otrzymali żadnych informacji na temat kondycji finansowej spółki. Prezes janowskiej stadniny, Grzegorz Czochański odmówił posłom dostępu do wielu dokumentów, w tym do raportu z audytu. Prawnik prezesa powoływał się na klauzulę tajności audytu. Grzegorz Czochański w rozmowie z dziennikarzami zapewniał, że sytuacja spółki jest stabilna i nie jest zagrożona. Sprawa audytu ciągnie się od 2016 roku.

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza