Mistrzostwa Świata Mikołajów i Śnieżynek. Wór darów dla dzieci.

Klub Biegacza Biała Biega oraz Koło Naukowe Studentów Turystyki i Rekreacji Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej byli organizatorami, trzeciego już, Charytatywnego Biegu Mikołajów 2018. W tej edycji uczestnicy zbierali dary dla podopiecznych Stowarzyszenia Wspólny Świat. I oczywiście, jak wiele imprez organizowanych przez ekipę Biała Biega, mimo brzydkiej pogody – impreza udała się. Serca biegaczy okazały się wielkie i udało się zebrać pokażną ilość prezentów dla dzieci.

A aspekt sportowy spotkania ?

Walka na trasie biegu była trochę uśpiona na początku ale w momencie gdy uczestnicy zauważyli, że meta ucieka im z horyzontu z dość dużą prędkością grupa pościgowa ruszyła w pogoń. I tak: w Mistrzostwach Świata w biegu Mikołajów na około 1510 m. pierwsi na metę wpadli Sebastian i Kuba, ustanawiając rekord świata wynikiem 6 minut i około 79 sekund( żadna pomyłka )
Konkurs na najfajniejsze wdzianka: wśród dzieci Zosia, wśród dorosłych Monika.

Jak zapowiadają organizatorzy spotykamy się za rok w tym samym lub jeszcze szerszym gronie.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza