Gabriela Kuc-Stefaniuk rzecznikiem prezydenta Litwiniuka

Jak podaje Prezydent Miasta Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk, w wyniku zakończenia procedury – stanowisko Głównego Specjalisty ds.Komunikacji Społecznej obejmuje Pani Gabriela Kuc-Stefaniuk zamieszkała w Leśnej Podlaskiej. W uzasadnieniu czytamy: Pani Gabriela Kuc-Stefaniuk spełnia wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, posiada wykształcenie wyższe, wymagany staż pracy oraz wymagane doświadczenie zawodowe.
Kandydatka, jak podaje BIP wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień merytorycznych dotyczących stanowiska.

Język, zabawa nim, wykorzystywanie go w najrozmaitsze sposoby, to nasza pasja. Uważamy, że człowiek, który wykonuje swoje zadania bez pasji, nie robi ich dobrze. Nasza praca jest jednocześnie naszym hobby. Bardzo chętnie podzielimy się z Tobą naszymi umiejętnościami i wiedzą z zakresu językoznawstwa, literatury, socjologii, dydaktyki i wielu innych dziedzin – to wszystko możemy przeczytać na stronie internetowej firmy TWÓJ TEKST, gdzie Pani Gabriela na co dzień pracuje.

fot. fb Gabriela Kuc-Stefaniuk

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza