Ciężka przeprawa bialskich szczypiornistów z akademikami z Radomia.

Nie było łatwo, do ostatnich chwil wynik spotkania wisiał na włosku. Przeważający przez cały mecz akademicy z Radomia w końcówce oddali prowadzenie bialczanom. Nerwowa końcówka meczu i wreszcie kończący mecz gwizdek sędziego. AZS AWF BIAŁA PODLASKA – KS UNIWERSYTET RADOM 28:27.

“Szło nam jak po grudzie, ospale, dopiero końcówka w miarę dobra, trzeba się cieszyć z trzech punktów – mówi Wojciech Horeglad, kierownik AZS AWF Biała Podlaska – duże brawa dla przeciwnika, Radom dzisiaj postawił wysoko poprzeczkę”

“Są takie mecze w trakcie sezonu, miejmy nadzieję że to ostatni taki mecz w naszym wykonaniu – mówi Karol Małecki, obrotowy bialskiej drużyny – słabo wypadliśmy jako drużyna, wiele zmarnowanych sytuacji. Jeżeli myślimy o zajęciu czołowego miejsca w tabeli rozgrywek, nie może się nam coś takiego przytrafiać”

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza