Konie wyścigowe z Janowa trenują przed sezonem wyścigowym.

Od jesieni ubiegłego roku w Stadninie Koni Janów Podlaski , kolejna grupa trzyletnich koni czystej krwi arabskiej rozpoczęła trening wyścigowy.

Od maja do późnej jesieni , konie te będą brały udział w gonitwach rozgrywanych na Torach Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie.

Treningiem kieruje trener Siergiey Vasyutow wraz z zespołem kilkorga jeźdźców. W tym roku ich opiece powierzonych zostało 47 koni.

W minionym sezonie Stadnina Koni Janów Podlaski odniosła na wyścigach wiele sukcesów , m.in. najważniejszą gonitwę sezonu dla koni czystej krwi arabskiej wygrał wyhodowany w Janowie ogier SEVERUS , syn szwedzkiego ogiera Portmer i janowskiej klaczy Sabatina.

W najważniejszej gonitwie dla klaczy , II miejsce zajęła wyhodowana w Janowie BRASILIA , po tym samym ojcu , od klaczy Botura.
Ważną imienną gonitwę Wielkiego Szlema wygrał janowski BANDOLERO.

Mamy nadzieję , że i w tym roku trenowane w janowskiej stajni konie
będą dzielnie ścigały się na torach , dostarczą kibicom wielu emocji ,
a macierzystej stadninie powodu do dumy.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza