Złamanie podstawowych zasad bezpieczeństwa doprowadzić może do tragedii na drodze.

Bialscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w m. Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat, 19-latek nie ustąpił pierwszeństwa dla jadącego „krajówką” innemu volkswagenowi. W wyniku wypadku do szpitala trafiły 3 osoby. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.
Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 6:20 w miejscowości Hola. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni mieszkaniec gm. Kodeń kierujący samochodem marki Volkswagen Passat zderzył się z jadącym drogą krajową nr 2 pojazdem marki Volkswagen Golf. Mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa drugiemu kierującemu Za kierownicą golfa siedział 20-letni mieszkaniec gm. Zalesie. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiły 3 osoby.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominamy, że kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego. Wsiadając za kierownicę pojazdu, w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie. Złamanie podstawowych zasad bezpieczeństwa doprowadzić może do tragedii na drodze.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza