Ćwiczą, trenują, rozwijają się – „Sprawni Poprzez Sport 2019”.

12 września na terenach Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania w Roskoszy odbył się festyn integracyjny „Sprawni Poprzez Sport 2019”. Impreza ta, adresowana do ośrodków dla niepełnosprawnych z regionu, zorganizowana została przez Caritas Diecezji Siedleckiej Środowiskowy Dom Samopomocy w Białej Podlaskiej.

Wśród głównych atrakcji przygotowanych dla ponad 300 uczestników zabawy były pokazy sztuk walki w wykonaniu sekcji MMA „Dziki Wschód” z Białej Podlaskiej, gry terenowe prowadzone przez wolontariuszy Centrum Wolontariatu Diecezji Siedleckiej w Białej Podlaskiej oraz Szkolnego Koła Caritas w Żelechowie, zabawa taneczna oraz słodki poczęstunek i obiad. Za pozyskane z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych środki ufundowano atrakcyjne nagrody rzeczowe dla każdej z przybyłych placówek.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza