Strażacy musieli wycinać kierowcę uwięzionego w aucie. 2 osoby trafiły do szpitala.

aktualizacja:
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed południem na drodze K-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi najechał na tył stojącego przed nim samochodu marki Kia, a ten uderzył w kolejne auto. Po tym audi zjechała na przeciwległy pas ruchu zderzając się z jadącym z przeciwka pojazdem. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby. Apelujemy o rozwagę na drodze.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 10:30 na drodze K-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 32-letni mieszkaniec gm. Zalesie najechał na ciąg pojazdów stojących na trasie K-2 w związku z odbywającym się tam ruchem wahadłowym. Audi uderzyło w samochód marki Kia, którym kierował 26-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, a ten w skodę. Trzecim samochodem kierowała 42-letnia mieszkanka tej samej gminy

Po uderzeniu audi zjechało na przeciwległy pas ruchu czołowo zderzając się z jadącym z przeciwka samochodem osobowym marki VW. By wydostać kierowcę Passata z uszkodzonego pojazdu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Za kierownicą tego auta siedział 45-letni obywatel Białorusi.

Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca oraz pasażerka VW-na. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

30.09.2019 r /poniedziałek/ o godz.10.30 stanowisko kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Białej Podlaskiej otrzymało zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Białej Podlaskiej na drodze krajowej nr.2 . Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że zderzeniu uległy 4 pojazdy osobowe. Strażacy musieli ewakuować kierowcę uwięzionego w jednym z samochodów. Autami podróżowało 6 osób, dwie z nich trafiło do bialskiego szpitala.
Droga krajowa nr. 2 przez kilka godzin była zablokowana, wyznaczono objazdy.

Dodaj komentarz

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza