Sierż. szt. Krzysztof Iwan z tytułem Wicemistrza Polski Policji w Bieganiu Po Schodach

Tytuł Wicemistrza Polski Policji w Bieganiu Po Schodach zostaje w bialskiej komendzie. Obronił go sierżant sztabowy Krzysztof Iwan, który w ostatnią sobotę wystartował w Biegu po Schodach Collegium Altum w Poznaniu. W jubileuszowej, piątej edycji biegu funkcjonariusz poprawił swój ubiegłoroczny wynik. Teraz 17 pięter pokonał w 1 minutę i 48 sekund! Serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sportowych sukcesów!
Za nami jubileuszowa, piąta edycja Biegu po schodach Collegium Altum. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Prezydent Miasta Poznania oraz Komendant Główny Policji.

Na listach startowych znalazło się w sumie ponad 300 osób, a pakiety startowe rozeszły się w kilkanaście dni po uruchomieniu zapisów. Przed uczestnikami piątej już edycji poznańskiego biegu było 17 pięter, w sumie 372 stopnie budynku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Sierż. szt. Krzysztof Iwan pokonał je w czasie 1 minuty i 48 sekund! To o 12 sekund szybciej niż w roku ubiegłym. Doskonały wynik pozwolił mu obronić tytuł Wicemistrza Polski Policji w Bieganiu po Schodach.

Jak sam mówi: “…Jestem bardzo zadowolony, że udało się obronić tytuł. Nie było łatwo, bo konkurencja z roku na rok jest coraz silniejsza. Tym bardziej cieszę się, że dałem radę! Podczas sobotniego startu nie zabrakło mi ani tlenu, ani siły w nogach, co oznacza, że czas spędzony na treningach nie został zmarnowany. Przygotowując się do tego startu postawiłem na krótkie, ale bardzo intensywne treningi, nierzadko codzienne…”

Policjant dodaje: “…Dobre przygotowanie to gwarancja sukcesu. Treningi do Biegu po Schodach Collegium Altum rozpocząłem w lipcu. Myślę, że jest to jedna z niewielu jeszcze imprez, na których funkcjonariusze Policji mają okazję udowodnić, że starać się, dbać o kondycję i rozwijać się trzeba cały czas. Na imprezach sportowych najwyższej rangi startuję w specjalnie przygotowanym stroju, podkreślając przynależność do formacji…”

“…Dla mnie biegowy sezon 2019 właśnie się zakończył. Mam nadzieję, że rok 2020 to będzie kolejny rok ciężkiej pracy i co za tym idzie indywidualnych sukcesów, które mam nadzieję, będą przekładały się na promocję KMP w Białej Podlaskiej w całej Polsce…” – podsumowuje sierżant sztabowy Krzysztof Iwan.

Tylko w tym roku funkcjonariusz, który na co dzień pełni służbę w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym bialskiej komendy reprezentował naszą jednostkę m.in. w zawodach Sky Tower Run we Wrocławiu, w Biegu po Schodach Collegium Altum w Poznaniu, czy wspólnie ze sztafetą z KWP Lublin w Katowicach. Niedawno wraz z kolegami z KMP w Białej Podlaskiej w biegu z okazji 100-lecia istnienia Polskiej Policji. Indywidualnie tych startów było znacznie więcej.
Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników oraz życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

B. Salczyńska-Pyrchla

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza