Targi Ślubne w Białej Podlaskiej. „Ślub w Białej” zaprasza przyszłych nowożeńców

Targi Ślubne w Białej Podlaskiej. Portal ślubno-weselny „Ślub w Białej” zaprasza przyszłych nowożeńców już w listopadzie.

Planujesz ślub i wesele i nie wiesz od czego zacząć? W ciągu jednego dnia i w jednym miejscu załatwisz 99% rzeczy, które potrzebne będą Ci do ślubu, począwszy od sukni ślubnej aż po zaproszenia ślubne.

24 listopada 20189roku w hali sportowej IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej przy ul. Akademickiej 8 odbędzie się XIX Wielka Gala Ślubna zorganizowana przez portal ślubno-weselny www.slubwbialej.pl. W poprzedniej edycji z ofertą zaprezentowaną przez ok. 60 wystawców zapoznało się blisko tysiąc zwiedzających. Gala ślubna to wydarzenie skierowane do narzeczonych planujących ślub, a także wszystkich którzy chcieliby poznać trendy obowiązujące w nadchodzącym roku.

Dzięki różnorodnej ofercie zwiedzający mogą zaledwie w ciągu kilku godzin wybrać oprawę muzyczną wesela, dobrać idealnie pasującą suknię czy garnitur, skorzystać z porady wizażystek, zamówić zaproszenia oraz wybrać inne usługi niezbędne przy planowaniu tego dnia. Targi to nie tylko prezentacja firm i produktów, ale przede wszystkim specjalna, atrakcyjna oferta przygotowana z myślą o zwiedzających specjalnie na targi ślubne. To także szansa na udział w konkursach i wygranie wartościowych nagród ufundowanych przez wystawców, w tym nagrody głównej – oprawy wesela– mówi Przemysław Trawicki z portalu Ślub w Białej, organizator targów.

Udział w konkursie o oprawę wesela będą mogły wziąć udział pary, które wypełnią kupon konkursowy otrzymany w dniu gali i wrzucą do urny na stoisku organizatora. Mamy również nagrody za 2 miejsce a co wchodzi w skład każdej z nich, można podpatrzeć na portalu w zakładce nagrody i regulamin. Ponadto proponujemy szereg konkursów w których będą do wygrania nagrody pakietowe składające się z kilku zniżek od różnych wystawców. – dodaje organizator.
Taka impreza daje zupełnie inne możliwości niż przeglądanie stron internetowych. Można na przykład skonfrontować katalogowe zdjęcie sukni ślubnej z rzeczywistością – zobaczyć jak leży ona na modelce, dotknąć materiału; spróbować tortu weselnego czy innych wypieków. Niewątpliwym plusem jest możliwość poznania i rozmowy z ludźmi, którym powierzycie organizację Waszego ślubu. Te wszystkie elementy są dla Was w jednym miejscu, co pozwala przede wszystkim na oszczędność czasu.
Dodatkowo, wszyscy odwiedzający nasze Targi otrzymają bezpłatnie przewodnik ślubny zawierający praktyczne wskazówki dotyczące organizacji wesela i ślubu oraz adresy firm, które mogą być pomocne w tak ważnym dniu.
Targi ślubne rozpoczną się o godzinie 11 a zakończą ok. 18 a całe wydarzenie poprowadzi wodzirej Maciek.
Główną atrakcją targów będą pokazy kolekcji ślubnych Salonu Sukien Ślubnych La Novia oraz Salonu Lady White a także garniturów od firmy Master. Z kolei Atelier Reda pokaże nie tylko kolekcję ślubną ale również stroje dla mam pary młodej. O 16.30 zaplanowany jest koncert zespołu Mariall. W międzyczasie swoją wiedzę przekaże makijażystka Monika Jetz. Więcej informacji na stronie http://www.slubwbialej.pl/targi-slubne/

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza