Mikołaj z workiem prezentów odwiedził pacjentów w Domowym Szpitalu w Białej Podlaskiej.

6 grudnia 2019 roku do Szpitala Domowego zawitał Mikołaj z prezentami. To inicjatywa Stowarzyszenia Szansa Domowy Szpital działającego w placówce. Mikołajowi towarzyszyły śnieżynki a wśród nich utalentowana skrzypaczka z Leśnej Podlaskiej Oliwia Spychel, która zagrała pacjentom kilka kolęd.
Działania stowarzyszenia to nie tylko mikołajki. Od dłuższego czasu członkowie stowarzyszenia zbierają książki do szpitalnej biblioteki. Jeśli ktoś zechciałby wesprzeć książką szpitalną bibliotekę to zapraszamy na Spółdzielczą 5 w Białej Podlaskiej.

15 grudnia członkowie stowarzyszenia zapraszają do obiektu na tzw. Białą Niedzielę – będzie można zmierzyć sobie ciśnienie, tętno, saturację i poziom cukru. Na miejscu będzie dostępny psycholog, rehabilitant i dietetyk.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza