Zderzenie trzech pojazdów w miejscowości Wysokie. Apelujemy o rozwagę na drodze.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu w miejscowości Wysokie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący peugeotem 29-latek, nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu, doprowadzając do zderzenia ze skodą. Po tym jadąca DK-2 skoda zderzyła się czołowo z mazdą, której kierowca oczekiwał na możliwość skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby. Apelujemy o rozwagę na drodze.
Do wypadku doszło około godz. 15:30 w miejscowości Wysokie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot, 29-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, na skrzyżowaniu dróg, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej krajówką skodzie. Za kierownicą drugiego pojazdu siedział 56-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

W następstwie tego zdarzenia skoda zderzyła się czołowo z samochodem marki Mazda, który znajdował się na lewoskręcie, przygotowując do bezpiecznego wykonania manewru. Za kierownicą trzeciego auta siedział 22- letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały dwie osoby. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku. Apelujemy również do kierowców o bezpieczną i rozważna jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

Pozdrawiam
podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza