Bialczanie w gronie laureatów konkursu fotograficznego “Lubelskie Smakuj Życie”

20 grudnia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego odbyła się uroczystość rozstrzygnięcia VIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie!” połączona z wernisażem wystawy pokonkursowej. Nagrody zwycięzcom wręczał Michał Mulawa Wicemarszałek Województwa Lubelskiego.
Na konkurs wpłynęło 950 zdjęć.W trakcie spotkania został zaprezentowany również kalendarz na 2020 rok, ilustrowany nagrodzonymi i wyróżnionymi w konkursie zdjęciami.
Wśród laureatów konkursu znalazł się fotograf z Białej Podlaskiej Pan Artur Biliński, który zdobył II miejsce w kategorii Fotografia Reportażowa za cykl zdjęć “Rącze konie – araby z janowskiej stadniny”.

Wyróżnienie honorowe przyznano także mieszkańcowi Białej Podlaskiej Jackowi Dryglewskiemu za prace – Powiew Afryki – w rezerwacie Łęg Dębowy k. Janowa Podlaskiego


Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia będą eksponowane na pokonkursowej wystawie w holu głównym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przy ul. A. Grottgera 4 w Lublinie.
Gratulujemy.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza