Jarmark Bożonarodzeniowy i tradycyjny “Wigilijny Stół” w Białej Podlaskiej. Jedynie śniegu brak.

21 grudnia na Placu Wolności w Białej Podlaskiej odbył się tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorem imprezy tradycyjnie jest Bialskie Centrum Kultury i Państwowa Szkoła Wyższa. Już od godziny 10.00 rozpoczął się kiermasz tradycyjnych produktów regionalnych, sztuki ludowej, rękodzieła , rzemiosła, ozdób choinkowych i upominków.
O godz.12.00 życzenia świąteczne do mieszkańców i gości Jarmarku skierowali Prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk i Prorektor d/s nauki w PSW dr hab Agnieszka Siedlecka. Było wspólne dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd i roztrzygnięcia konkursów plastycznych.
Tradycją stało się, że corocznie w okresie przedświątecznym Samorząd Studencki Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej organizuje akcję charytatywną pt. Stół Wigilijny PSW.
Pomimo braku śniegu atmosfera na Placu Wolności przypominała , że już za kilka dni Święta Bożego Narodzenia.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza