Automobilklub Bialskopodlaski wyprowadza się z imprezami z bialskiego lotniska.

Automobilklub Bialskopodlaski ma już 40 lat a na bialskim lotnisku organizował od 20 lat różnego rodzaju imprezy motoryzacyjne. W niedzielę 29 grudnia 2019 roku odbyła się ostatnia runda Pucharu Automobilklubu Bialskopodlaskiego i była to także ostatnia impreza na obiekcie. Po nowym roku na lotnisko wprowadza się Wojsko Polskie i imprezy o podobnym charakterze nie będą mogły się tu odbywać.
Bialskie lotnisko dawało ogromne możliwości organizatorom imprez motoryzacyjnych, zjeżdżali się tu fani i zawodnicy z całego regionu a nawet Polski.
To ogromna strata – mówi nam Maciej Matusiewicz – organizator imprezy – niestety czekają na nas ponownie parkingi gdzie wcześniej organizowaliśmy nasze spotkania , o ile dostaniemy zgodę władz miasta. Nasza oferta ograniczy się dość istotnie.

Społeczność motoryzacyjna traci wiele, znowu mogą się zacząć nielegalne wyścigi, nie będzie można prowadzić działalności edukacyjnej i praktycznej w propagowaniu bezpiecznej jazdy.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza