Państwo nie rozumiecie o czym mówię!! Dyrektor Robak – nie utrudniajcie nam pracy.

Na terenie Parku Radziwiłłowskiego wprowadzono zakaz ruchu pojazdów. Są wyjątki: na teren mogą wjeżdżać pojazdy służb miejskich, zaopatrzenia i rowery oraz posiadacze karty osoby niepełnosprawnej.
Nie mogą wjeżdżać osoby dowożące dzieci z instrumentami do szkoły muzycznej. Taka decyzja wywołała przeciw Macieja Robaka dyrektora placówki edukacyjnej, który uważa, że zakaz nie powinien obowiązywać rodziców, którzy przywożą swoje dzieci do szkoły.

Zapraszamy na relację video z konferencji prasowej poświęconej temu tematowi.

2 komentarze dla “Państwo nie rozumiecie o czym mówię!! Dyrektor Robak – nie utrudniajcie nam pracy.”

  1. Sylwester Dmuchowski

    Dlaczego na tę “konferencję” nie został zaproszony Pan Dyrektor Maciej Robak, którego szkołę muzyczną ten zakaz bezpośrednio dotyczy? Której to młodych uczniów zmusza się do noszenia ciężkich instrumentów po zaciemnionym placu i podjeździe. Co to za jednostronna władza, która nie zaprasza do rozmowy kogoś komu sama wytwarza problem? Nie zgadzam się na to żeby z naszych podatków tak traktowano dyrektorów instytucji edukacyjnych i kultury! Pan Prezydent Miasta jeżeli nie umie załatwiać sporów i rozwiązywać problemów mieszkańców, powinien podać się do dymisji, bo jego mandat społeczny tym samym wygasa! Panie Prezydencie! Jest Pan jedynie urzędnikiem wybranym przez wyborców do reprezentowania ich i służenia im. Proszę się zastosować inaczej ludzie o tym będą długo pamiętać. Wstyd mi że w mieście które tak bardzo lubię jest tak nieporadna i niechętna do dialogu społecznego władza.

  2. Gosc

    Ale przeciez to jest normalne ze samochody nie jezdza po parkach szczegolnie tych zabytkowych. W takiej sytuacji po prostu powinno sie zaczac rozgladac za nowym miejscem dla tej szkoly jesli dotarcie kilkaset metrow jest takim problemem dla uczniow.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza