The New Beginning to nowy początek ElectroAcoustic oraz nazwa nadchodzącej płyty !!!

Bialskopodlaska formacja ElectroAcoustic, grająca muzykę z pogranicza Indie pop/​rock. Od ponad roku funkcjonują na scenie muzycznej w tym projekcie, ale ich indywidualne doświadczenie muzyczne jest o wiele większe. Mają za sobą dwie trasy koncertowe „Trasa na sześć” i „Jesienną”. Wydali płytę video z zapisem koncertu w warszawskim klubie La Boheme. Zagrali kilkanaście koncertów poza trasami. Wyprodukowali sześć odcinków programu ElectroAcoustic Show ( w którym nie tylko rozmawiali ze swoimi gośćmi ale i muzykowali). Show zakończył się wielka galą w sali im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.

W listopadzie zespół dokonał zmiany wokalistki, Beatę Wawryniuk zastąpiła Magdalena Bahonko. Obecnie ruszają w trasę „The New Beginning” podczas której ma zostać zarejestrowany materiał do ich koncertowej płyty. W międzyczasie przygotowują się do wydania teledysku z utworem “She Who Survived”.

Mariusz Wojewoda – instrumenty klawiszowe i perkusyjne

Piotr Frankowski – gitara

Magdalena Bahonko – śpiew

Fan page:

www.facebook.com/electroacousticpl/

Video:

info strefamusicart

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza