Wypadek na DK2, dwa auta, 5 osób poszkodowanych, 3 trafiły do szpitala.

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godz.20.00 na drodze krajowej nr.2 w okolicach miejscowości Woroniec. Jak informuje Piotr Chalimoniuk z Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej osoby podróżujące pojazdami same opuściły auta – trzy z nich jednak, zostały przetransportowane przez zespół ratownictwa medycznego do bialskiego szpitala na obserwację.
Więcej informacji w materiale video.

aktualizacja:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na DK-2 w miejscowości Woroniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW wyprzedzając samochód ciężarowy zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia ze skodą. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.
uszkodzona skoda

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20.20 na DK-2 w miejscowości Woroniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, rozpoczynając manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącą z przeciwka skodą.

Kierowca BMW wykonał manewr na wzniesieniu drogi w miejscu, gdzie jest to zabronione znakami drogowymi. Autem kierował 18-letni mieszkaniec Terespola, natomiast za kierownicą skody siedziała 39-letnia mieszkanka Warszawy.

W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznali kierowcy pojazdów.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Apelujemy również do kierowców o bezpieczną i rozważna jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą, by uniknąć tragedii na drodze.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza