Po pożarze domu w Białej Podlaskiej 3 osoby trafiły do bialskiego szpitala

26.03.2020 / czwartek / o godz.13.20 do stanowiska dowodzenia PSP w Białej Podlaskiej wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego. Z okien budynku wydobywał się dym.

Do akcji zadysponowano 3 jednostki PSP, policję i 2 zespoły ratownicze pogotowia. Po przybyciu na miejsce zdarzenia z pomieszczeń budynku wielorodzinnego na parterze na zewnątrz wydostały się już prawdopodobnie przy pomocy sąsiada 3 osoby, którym zaczęto udzielać pomocy. Następnie poszkodowani zostali przekazani zespołom ratowniczym pogotowia. Po udzieleniu pierwszej pomocy osoby zostały przewiezione do bialskiego szpitala.

Strażacy przystąpili do dogaszania pomieszczenia i palącego się wyposażenia. Jak mówi komendant PSP – Artur Tomczuk – w budynku musiała panować dość wysoka temperatura, tynki oderwały się od ścian, mieszkanie jest praktycznie zniszczone. Osoby były w różnym wieku, 2 mężczyzn i kobieta, z poparzeniem dróg oddechowych. Okopcenia i osmolenia to najlżejsze doznania u osób poszkodowanych. W tej chwili trwa ustalanie przyczyn. Straty są bardzo duże

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza