Zanurzeni w miłości – respirator dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej

 

Caritas Diecezji Siedleckiej ponownie zaprasza do włączenie się w ogólnopolską inicjatywę charytatywną „Zanurzeni w miłości”, która tym razem wesprze zakup dodatkowego respiratora dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

 

Ostatnio udało się nam zebrać 105 tysięcy złotych w jeden dzień. Wierzymy, że tym razem również tak będzie i sprzęt będzie jak najszybciej wykorzystywany do ratowania ludzkiego życia.

Jak włączyć się w akcje?

1) Wpłać darowiznę na konto Fundacji SMS z Nieba: 38 1090 1711 0000 0001 4276 4188 w tytule wpisując: „Darowizna na RESPIRATORY”

Możesz skorzystać także z linków do szybkich płatności znajdującej się na stronie www.zanurzeniwmilosci.pl

2) Promuj akcję w swojej rodzinie, wśród przyjaciół czy współpracowników.

Wyślij smsa, e – maila, wiadomość na Messengerze czy udostępnij wydarzenie na portalu społecznościowym: https://www.facebook.com/events/52791….

100 % wpłat zostaje przekazane na zakup sprzętu. Inne koszty organizacyjne zostaną pokryte z funduszy własnych organizatorów i partnerów akcji.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.zanurzeniwmilosci.pl .

 

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza