Sprzęt marki Rosenbauer – sprawdzone rozwiązania strażackie

Odpowiedniej jakości sprzęt strażacki to coś, czego potrzebuje każdy strażak. Bez niego nie byłoby mowy o skutecznym działaniu strażackim. Warto wspomnieć w tym zakresie o producentach odpowiadających za profesjonalne rozwiązania stosowane przez strażaków. Jednym z nich jest doświadczona, austriacka firma Rosenbauer. Zobacz sprzęt Rosenbauer dedykowany do profesjonalnych akcji strażackich.

 

Historia

 

Dzieje firmy czynią ją jedną z bardziej doświadczonych w gałęzi pożarnictwa na całym świecie. Za jej powstanie odpowiada Johann Rosenbauer, a miało to miejsce już w 1866 roku. Firma nie tylko przeżyła swojego założyciela i przetrwała ponad 150 lat, ale obecnie zatrudnia kilka tysięcy pracowników oraz dostarcza sprzęt strażacki do ponad 100 krajów z całego świata, w tym też do Polski.

 

Akcesoria Rosenbauer

 

Firma Rosenbauer zajmuje się produkcją wyposażenia strażackiego z każdej dziedziny. Są to zarówno środki ochrony indywidualnej dla strażaków, jak też sprzęt techniczny. Strażacy pod względem akcesoriów Rosenbauer mogą zatem liczyć zarówno na hełmy bojowe Rosenbauer, rękawice, buty, kombinezony, jak i prądownice, działka, pompy, czy wentylatory. Strażacy z całego świata mają dostęp do wyposażenia gwarantującego maksymalny komfort noszenia, dzięki czemu mogą skupić się na prowadzonej akcji. Jest to też sprzęt spełniający najbardziej restrykcyjne normy na rynku, cechujący się najwyższą klasą bezpieczeństwa. Z drugiej strony sama ochrona dla strażaka to dopiero połowa sukcesu – by przeprowadzana akcja była skuteczna, konieczny jest też sprzęt, jaki zostanie podczas niej wykorzystany. Wentylatory, pompy i inne wyposażenie Rosenbauer opracowywane jest w oparciu o najnowsze, najbardziej zaawansowane technologie, jeszcze bardziej wydajne niż inne, konkurencyjne rozwiązania. Oprócz tego postawiono również na wygodę pracy strażaków, przez co sprzęt Rosenbauer wyróżnia się np. mniejszą wagą niż w przypadku podobnego wyposażenia innych firm, co jest również bardzo cenione przez wykorzystujących te akcesoria.

Zachęcamy do tego, by odwiedzić stronę internetową Strefy 998 i dowiedzieć się więcej na temat najwydajniejszego, najskuteczniejszego sprzętu strażackiego i technologii w nim wykorzystywanych. Niejednemu ze wspomnianych powyżej produktów zapewne wielu z nas zawdzięcza zdrowie, a nawet życie, więc warto bliżej się z nim zapoznać. Skoro jakość marki Rosenbauer (której produkty znajdziesz na: https://strefa998.pl/545-rosenbauer) docenili strażacy z ponad 100 krajów całego świata, to docenisz ją również i Ty.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza