Jedziesz do Zakopanego? Koniecznie weź udział w zabawie z góralami!

Jedziesz do Zakopanego? Koniecznie weź udział w zabawie z góralami!

Co można zrobić, gdy mamy dość pracy, domowych obowiązków i codzienności? Należy spakować walizkę i uciec tam, gdzie czekają na nas cudne, kojące widoki, w miejsce, które oczaruje spokojem i specyficzną atmosferą – czyli w góry. Na myśl przychodzi Zakopane. W tym mieście nie można się nudzić. Tam odetniemy się od rzeczywistości i skupimy na odpoczynku.

Sposobów na relaks jest niemało…

Jak można spędzać czas w mieście pod Giewontem? Pomysłów jest naprawdę dużo. Kiedy pogoda dopisuje warto przebywać na zewnątrz, spacerować, podziwiać otoczenie, delektować się krajobrazami, chłonąć klimat. Zimą można poszaleć na nartach, czy łyżwach, inne pory roku doskonałe są do górskich wędrówek, przejażdżek na rowerach. Popularnością cieszą się wyprawy na quadach. Odkrywanie uroków górskich terenów dostarcza sporo frajdy i jest cennym doświadczeniem. Warto również poznać tamtejszą architekturę, która robi ogromne wrażenie.
Oczywiście będąc w Zakopanem koniecznie należy postawić na wyśmienitą zabawę. Górale na jej temat wiedzą naprawdę dużo, potrafią porwać do tańca, śpiewów, zachęcić do udziału w rozmaitych grach i konkursach – po prostu są specjalistami od balangi! Rewelacyjnym pomysłem jest odwiedzenie strony https://www.gorale.pl – na której znajduje się oferta imprez w mieście pod Giewontem, w tym góralskie biesiady, wieczory regionalne, czy letnie i zimowe kuligi. Niemal 20 lat doświadczenia, mnóstwo pozytywnych opinii turystów, spektakularne lokalizacje – od razu ma się chęć rezerwować wyborną rozrywkę, prawda?
Firma zorganizuje np. śpasy w Dolinie Chochołowskiej. Podczas wieczoru czeka nas spora porcja śmiechu. Znakomitej zabawy nie zabraknie. Plenerowa scena przy potoku, fantastyczne otoczenie, ognisko, pyszne, tradycyjne jedzenie, góralska kapela, tańce, śpiewy, konkursy, w tym m.in. pasowanie na zbójnika – na samą myśl o takiej imprezce, na twarzy maluje się szeroki uśmiech. Gorale.pl, to firma, która słynie z letnich przejażdżek dorożkami, podczas których możemy zachwycać się tatrzańską przyrodą oraz z zimowych kuligów, gdy cieszymy oczy otoczeniem pokrytym solidną warstwą śniegu. Która wersja ciekawsza? Zdania są podzielone, najlepiej samemu się o tym przekonać i odkryć, jakie pejzaże bardziej przypadną nam do gustu – te pełne zieleni, czy bieli.
Zakopane serwuje swym gościom całą masę pozytywnych emocji. Trudno o inne, równie ciekawe, piękne miejsce, w którym spędzamy parę dni i od razu łapiemy energię i dobry humor.

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza