Mówią o nim najprzystojniejszy ojciec w sieci. – Żona nie jest o mnie zazdrosna.

Mówią o nim najprzystojniejszy ojciec w sieci. – Żona nie jest o mnie zazdrosna. Stanowimy zgrany duet – podkreśla w wywiadzie na youtubowym kanale Pograne Pogadane Podziarany Tata.
Kuba Urbaniak, bo tak właściwie nazywa się twórca internetowy, kolejny raz odniósł się do swoich tatuaży. – Ludzie często domagają się, aby do każdej dziary dorobić ideologię – wyjawia oraz dodaje, że nie chce być hipokrytą i jeśli jego dzieci zapragną tatuaży, nie będzie miał nic przeciwko. – Pomogę w wyborze wzoru czy studia tatuażu – podkreśla. Oczywiście będą musiały najpierw skończyć 18 lat.
Influencer aktualnie przebywa na wakacyjnym wyjeździe z okazji 30 urodzin. Nie jest to zwykły trip. Wraz z kolegami pojechał przerobionym na kampera Lublinem. W wywiadzie opowiada o tym aucie. – Przerobiłem go własnoręcznie – podkreśla.
Ekipa youtubowego kanału odwiedziła Podziaranego Tatę w domu niedaleko Leszna. Zasady zabawy w Pograne Pogadane są bardzo proste. Michał Trantau, toczy mecz ze swoim gościem w popularną grę piłkarską. Trzymając w ręku pady – gość i prowadzący – rozmawiają o: codziennym życiu, rodzinie, pasji czy pracy. Emocje, które wywołuje gra na konsoli sprawiają, że gadka klei się lepiej!

Leave a Reply

Nie od dziś mówi się, że przyszłość mediów to internet. Większość gazet, rozgłośni i telewizji przechodzi, lub całkiem przenosi się, do świata wirtualnego. Puls Miasta wychodzi naprzeciw swojej społeczności, oferując lokalną telewizję internetową.

REDAKCJA

Agencja Filmowa Reporter

Zbigniew Maciejuk, Marek Drwięga

Redakcja

KONTAKT

Agencja Filmowa Reporter

ul. Osterwy 1,
21-500 Biała Podlaska


+48 601 380 302
zbigniew.maciejuk@wp.pl

FORMULARZ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do formularza